Vizyonumuz

ÖZEL UMUT YOLU ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ 2006 Aralık’ta Ankara illi Altındağ ilçesi Ulus semtinde ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

               Deneyimli kadrosu ve geniş eğitim-öğretim materyalleri ile  ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda özel eğitim gereksimi duyan bireylere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

               Merkezimizde 8 bireysel eğitim odası, 10 grup eğitim odası, 7 fizyoterapi salonu, uygulama evi(oturma grubu ve mutfak), psikolojik danışmanlık odası olmak üzere 27 adet eğitim ünitesi yer almaktadır. Tüm eğitim ünitelerinde kamera sistemi mevcut olup çocuklarla yapılan çalışmalarımızı velilerimiz TV sistemi ile izleyebilmektedir.

               Fizik tedavi (ortez-ilaç-botox) ve özel eğitim konusunda her türlü olanak sağlanmış olup ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda tüm imkanları kullanarak özel eğitim gereksimi duyan çocuklarımıza çağdaş bir özel eğitim merkezi kurmayı hedefledik ve başardık.

               Saygın bir eğitim ortamı ve kaliteli eğitim sistemi ile Ankara’da kaliteli ve çağdaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.